tirestar.ee
Ostukorv Ostukorv on tühi!

Meist

 

TIRESTAR OÜ on kiiresti arenev rehvide jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, kes pakub Eestis parima hinnaklassiga laia rehvivalikut.

 

Pakume laias valikus tuntud tootjate rehve ja toome maale ca. 20% Eestis müüdavatest sõiduauto rehvidest. Meil on Eesti suurima valikuga rehvilaod ja mis kõige tähtsam – rehvid on kliendi jaoks igal ajahetkel olemas!

 

Töötame koostöös pea kõigi tuntumate rehvide maaletoojate ja tootjatega, mistõttu saame pakkuda suurimat võimalikku rehvivalikut alati turu parima hinnaga.

 

Esindame Eestis tuntud kaubamärke nagu:

 

  • Continental – Saksa kõrgkvaliteet, mis laieneb ka alambrändidele Point-S, General Tire, Uniroyal.
  • Hankook – Euroopas ja maailma tehnoloogiakantsis Lõuna-Koreas toodetud rehvid, mille tehnoloogiliselt kiire areng on tõstnud Hankooki paari aastaga keskklassist üheks maailma tipptegijaks (selle tõestuseks on mitmed testivõidud nii suve- kui talverehvidega). Ka alambränd Aurora on end talvel tublisti tõestanud.
  • Bridgestone – maailma suurim rehvitootja, kelle tugibrändid Dayton ja Saetta kuuluvad Euroopa soodsaimasse hinnaklassi.
  • Goodyear – turunduslikult Eestis läbi aegade hästi esindatud ja müüdud rehv garanteeritud kvaliteediga.
  • Nexen – Lõuna-Korea uus tulija, kelle tehnoloogia viib kaubamärgi iga aastaga ühe enam tipptootjate kandadele, säilitades mõõduka hinnataseme.
  • Federal ja Nankang – Taiwanis arendatud ja Taiwanis/Hiinas toodetud hea kvaliteediga soodne rehv.
  • Hifly – Hiina odavrehvidest parima hinna ja kvaliteedi suhte pakkuja.

 

Kuna kuulume Euroopa suurimasse rahvusvahelisse jaemüügiketti Point-S, siis esindame koos oma partneritega ainsana Eestis kaubamärki Point-S, kellele toodetakse Continentali tehastes spetsiaalselt väljaarendatud omatooteid Summerstar ja Winterstar.

 

Summerstar tungis jõuliselt Eesti turule 2015. aasta kevadel, mil Summerstari uued ja värsked sõiduauto, maasturi ja kaubiku mudelid said kiiresti populaarseks täna oma kaasaegsele disainile, väga soodsale hinnaklassile ja premium kvaliteedile, mille tagab Continentali inseneride aastatepikkune arendustöö ja saksa kvaliteet.

 

Lisaks nimetatud rehvidele on meilt võimalik soetada ka kõikide teiste tuntud kaubamärkide rehve.

 

Kuigi TIRESTAR OÜ põhiliseks valdkonnaks on rehvide müük, siis pakume oma lõpptarbijatele ka rehvide ja veermikuga seotud mugavusteenuseid. Meie töökoja kogenud rehvitehnikud pakuvad rehvide paigaldust, montaaži ja balansseerimist, rehvitöid ja nõustamist. Klientide lemmikteenuseks rehvide vahetuse kõrval on saanud ka rehvihotell – lihtne ja mugav moodus rehvide hooajaliseks hoiustamiseks. Lisaks on meie juures võimalik teostada silla reguleerimist, kliimaseadmete täitmist ja remonti, veermiku kontrolli ja remonti.

 

Oleme alati olemas, et kliente nõustada ja aidata parimat valikut teha. Kui Teie poole soovitud rehvimarki või -mõõtu pole meie veebilehel väljas, siis andke meile palun sellest teada ja leiame Teile alati parima võimaliku lahenduse.

 

Teeme häid pakkumisi oma edasimüüjatele ja oleme ka ise huvitatud erinevatest soodsatest pakkumistest. Me müüme rehve nii jaeostjatele, ettevõtete autoparkidele, riigiasutustele, autokeskustele kui ka edasimüüjatele üle terve Eesti.

 

Meie esinduskauplus asub Mäealuse 10 Tallinnas, kus saate rehvide valikuga kohapeal tutvuda.

 

TIRESTAR OÜ on alates 2006. aastast Eesti turul tegutsev usaldusväärne ettevõte, kes täidab oma lubadused.

TireStar OÜ - Mäealuse tn. 10, 12618 TallinnTelefon: 681 3560Telefon: 681 3560E-post: info@tirestar.ee