tirestar.ee
44 22 333
Ostukorv Ostukorv on tühi!

Tellimistingimused

Tirestar veebilehel toodud kaupade hinnad

Kõik Tirestar veebilehel avaldatud toodete müügihinnad on toodud koos käibemaksuga. Ühe (1) velje transport Eesti piires maksab 1,9 EUR.

Nelja (4) velje transport Eesti piires maksab 7,6 EUR (loe lähemalt: Transpordikulud).

 

Kuidas tellida ja osta läbi Tirestar veebilehe?

Velgede ostu sooritamine läbi Tirestar veebilehe on väga lihtne. Teil on võimalus kasutada velgede otsingut, sisestades soovitud auto mark ja auto tüüp otsingu lahtrisse ning seejärel valides sobiv velje suurus.

 

Vajutades „OTSI VELGI" nupule, siirdute edasi nimekirja, kus on ära toodud võimalikud valikud antud otsingu juures. Kui olete leidnud endale sobiva velje, siis saate selle lisada ostukorvi - „LISA OSTUKORVI". Seejärel võite otsida ka teisi velgesid, mis huvi pakuvad, teha valikuid ja lisada vajadusel ostukorvi. Kui rohkem valikuid pole, siis liikuge edasi vajutades „JÄTKA TELLIMIST" nuppu. Kinnituseks, et valitud said õiged veljed õiges koguses kuvatakse Teie valik veelkord uuesti, jättes võimaluse kogust (koguseid) muuta kasutades nuppu „SOOVIN MUUTA OSTUKORVI SISU" ja kui olete veendunud tellimuse sisu õigsuses, siis liikuge edasi „JÄTKA TELLIMIST" nuppu vajutades. Järgmisel lehel palume täita tellija andmed, et teaksime kuhu kaup lähetada ja vajadusel Teiega ühendust võtta ning ühtlasi kinnitada, et olete tutvunud ostutingimustega. Kui kohustuslikud väljad on täidetud, siis vajutage nuppu „KINNITA TELLIJA ANDMED". Veelkord kuvatakse Teie valikud ja andmed ning nüüd saate tellimuse lõplikult kinnitada, vajutades nupul „KINNITA TELLIMUS".

 

Nüüd olete jõudnud makse sooritamise juurde, mis annab Teile järgmised valikud:

1. Teil on võimalus valida Teile sobilik internetipank (Swedbank, SEB, Nordea, Sampo) tellimuse eest tasumiseks.

2. Teil on võimalus tasuda oma tellimuse eest krediitkaardiga (Visa, MasterCard)

3. Teil on ka võimalus veel tellimus tühistada.

 

Valides krediitkaardiga tasumise võimaluse, jõuate Tirestar OÜ turvalisse maksekeskkonda, kust leiate eest eeltäidetud maksekorralduse tasumisele kuuluv summaga. Pärast krediitkaardi numbri, kehtivusaja lõpu, turvakoodi (3 numbriline kood krediitkaardi tagaküljel) ja krediitkaardi omaniku ees- ja perekonnanime sisestamist, autoriseerib Tirestar OÜ tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud näha ega muuta. 

 

Kui olete makse sooritanud, siis on väga oluline meeles pidada, et pöörduksite tagasi Tirestar veebilehele, kust ostu sooritasite (internetipangas nupud: „tagasi kaupluse teenustele", „tagasi kaupmehe juurde" vms.).

 

Tellimuse kinnituse kohta saate kohe ka automaatse kinnitusteatise varem kontaktandmetesse sisestatud meiliaadressile. Pärast makse sooritamist (raha laekumist Tirestar OÜ pangakontole) toimetame veljed Teie määratud aadressile Tirestar volitatud kullerteenusega DPD 1-2 tööpäeva jooksul. Kui siiski tekib ostu sooritamisel küsimusi, siis palun pöörduge julgesti Tirestar klienditoe poole helistades numbril 681 3560.

 

Kauba saadavus/tarneaeg

Tirestar veebilehel kuvatud toodete tarneaeg on 1-2 tööpäeva pärast kliendi tellimuse põhjal esitatud arve tasumist (raha laekumist Tirestar OÜ pangakontole). Kui tellitud kaup pole pärast tellimuse esitamist saadaval või on ette näha viivitust tarneajas, võtame Teiega ühe tööpäeva jooksul ühendust.

 

Kauba kohaletoimetamine

Veljed toimetatakse kliendi soovitud aadressile Tirestar OÜ volitatud kullerteenusega (DPD). Enamikesse piirkondadesse toimetab Tirestar OÜ logistikapartner kauba kohale saadetise väljasaatmisele järgneval päeval. Eripiirkondades, nagu saared ja kaugemad maapiirkonnad, võivad tarneajad olla pikemad, kuid mitte rohkem kui 2 tööpäeva.

 

Transpordikulud

Ühe (1) velje transport Eesti piires maksab 1,9 EUR. Nelja (4) velje transport Eesti piires maksab 7,6 EUR.

 

Kauba tagastamine 

Kliendil on õigus Tirestar e-poest ostetud kaup tagastada ehk veebikeskkonna vahendusel sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul hetkest, mil kaup on kliendile tarnitud või üle antud. Kauba tagastamisel kannab klient tagastamisega seotud kulud kuni 9.6 EURi ulatuses, välja arvatud juhtudel, kui üleantud toode ei vastanud tellitule. Kui kliendi tellitud kaup ei vasta tellitule või e-poes eksponeeritule, vahetame kauba ringi õige toote vastu või võimaldame kliendil vahetada tellitud toote uue samaväärse toote vastu. 

NB! Kliendi poolt Tirestar OÜ-le tagastatud kaup peab olema kasutamata.

 

Kauba garantii

Kliendi tellitud kaup on transpordil Tirestar laost kuni kliendile kättetoimetamiseni kaitstud Tirestar ja tema logistikapartneri vastutusel. Tirestar tagab velgede asendamise või kauba maksumuse kompenseerimise mistahes juhtumil, mis puudutab saadetise kadumist või riknemist väljasaatmise momendist kuni kliendi poolt määratud aadressil kauba üleandmiseni.

 

Müügigarantii tingimused

 1. Kõikidele Tirestar OÜ poolt müüdud toodetele kehtib tootjatehase poolt antud garantii 2 aastat.
 2. Tirestar OÜ poolt vahendatav tootjatehase poolt antud garantii katab nii toote materjali kui ka tootmisest (tootmisprotsessist) tulenevad vead.
 3. Garantii alla ei kuulu alljärgnevad velgede vigastused ja valest kasutamisest tingitud juhtumid:
  1. veljed, mida on kasutatud
  2. velgede vigastused, mis on tekkinud teeolude tõttu
  3. velgede vigastused, mis on tekkinud õnnetusjuhtumite (avarii, tulekahju vms) tagajärjel
  4. vigastused, mis on tekkinud velgede valest ekspluateerimisest
  5. remonditud ning taastatud veljed
  6. ettekavatsetult velgedele tekitatud vigastused
 4. Müügigarantii andja on Tirestar OÜ, aadressiga Mäealuse 10, Tallinn
 5. Garantii taotlemise aluseks on garantii taotleja poolt saadetud koopia ostuarvest koos vea kirjelduse ja taotleja kontaktandmetega Tirestar OÜ e-mailile: Tirestar@Tirestar.ee või faksile 6813562.
 6. Pärast garantiitaotluse esitamist võtame garantii taotlejaga ühendust 2-3 tööpäeva jooksul, et täpsustada toote transportimise korraldus Tirestar OÜ esindajani.
 7. Vealisele tootele tehakse põhjalik ekspertiis. Kui läbiviidud ekspertiis tõestab materjali- või tootmisvea, siis velg parandatakse, asendatakse uuega või hüvitatakse rahaliselt. Tirestar OÜ vahendab kauba parandamist, vahetamist või kompenseerimist tootja ja kliendi vahel.
 8. Tirestar OÜ poolt vahendatud ekspertiisi tulemusega mittenõustumise korral suunatakse probleemne toode erapooletusse ekspertiisi. Kui erapooletu ekpertiisi tulemus ühtib Tirestar OÜ poolt vahendatud ekspertiisi tulemusega, siis katab ekspertiisi kulud garantii taotleja. Ekspertiisi aeg on sellisel juhul maksimaalselt 3 kuud.
 9. Garantiijuhtumi välistuse korral on Tirestar OÜ-l õigus esitada kliendile arve alljärgnevate kulude kohta:
  1. vealise toote saatekulud Tirestar OÜ-le ja tagasi garantii taotlejale
  2. erapooletu ekspertiisi kulud ning sellega seonduvad saatekulud
 10. Tirestar OÜ kohustub hüvitama müügigarantii ajal toote parandamise või asendamisega kaasnevad kulud.

 

Lisaks müügigarantiist tulenevatele õigustele on Tirestar OÜ klientidel ka teistest EV kehtivatest seadustest tulenevate õiguste kasutamise võimalus. Võlaõigusseadusest tulenevalt võtab Tirestar OÜ vastutuse puuduste eest, mis on tootel ilmnenud kahe aasta jooksul arvates toote üleandmisest kliendile.

 

Privaatsus

Tirestar OÜ veebilehelt ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Tirestar OÜ ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

 

Intellektuaalomandi õigused

Tirestar OÜ veebilehel kasutatavad kaubamärgid, tekstid, pildid, fotod, bannerid ja animatsioonid ning nende rakendused on kaitstud autoriõigustega ja teiste asjakohaste õigustega. Tirestar OÜ veebilehe sisu ei tohi kopeerida, levitada, muuta või teha kolmandatele isikutele kättesaadavaks. Tirestar OÜ veebilehel ei anta kolmandatele isikutele õigust kasutada meile või kolmandatele isikutele kuuluvat intellektuaalomandit.

Rehvid24 / Tirestar OÜ - Mäealuse tn. 10, 12618 TallinnTelefon: 44 22 333Telefon: 44 22 333E-post: info@tirestar.ee