tirestar.ee
Ostukorv Ostukorv on tühi!

Tellimistingimused

Tirestar veebilehel toodud kaupade hinnad

Kõik Tirestar veebilehel avaldatud toodete müügihinnad on toodud koos käibemaksuga. Transpordikulu nelja (4) või enama rehvi tellimisel Eesti piires on 0 EURi ehk Tirestar toimetab rehvid soovitud aadressile ilma lisatasu nõudmata. Kui tellimus on esitatud vähem kui neljale (4) rehvile, siis korvab saatmiskulud osaliselt tellija (loe lähemalt: Transpordikulud).

 

Alates 01. jaanuarist 2006 kehtib kõikidele Eesti Vabariigis müüdavatele rehvidele tootjavastutuse kohustus, mis tähendab, et tootja/maaletooja/hulgi- või jaemüüja on kohustatud tagama rehvide kasutamisest tekkivate jäätmete (vanade rehvide) kokkukogumise ja nende taaskasutamise või kõrvaldamise. Tirestar on liitunud tootjavastutusorganisatsiooniga MTÜ Eesti Rehviliit, milline korraldab vanade rehvide kokkukogumise ja nende taaskasutamise või kõrvaldamise. Seetõttu on uute rehvide ostmisel rehvide hinnale lisatud taaskasutustasu (utiliseerimistasu), mida rehvide maaletoojad tootjavastutus-organisatsioonile rehvide utiliseerimise eest maksavad. Rehvidele kehtestatud utilseerimistasu annab võimaluse tarbijal kasutamiskõlbmatud või vanad rehvid müüjale tagastada (tarbija enda kulul) ja müüjal lasub tootjavastutuse kohustus need rehvid nõuetekohaselt utiliseerida.

 

Alates 1.septembrist lisandub klientide arvetele TAASKASUTUSTASU 1,20 EURi koos käibemaksuga ühe rehvi kohta. 

Kogutud summa makstakse edasi tootjavastutusorganisatsioonile MTÜ Eesti Rehviringlus, kes korraldab vanarehvide kogumise ja taaskasutuse üle Eesti.

Tarbija jaoks tähendab see, et vanu kasutatud rehve on võimalik tasuta ära anda rehvitöökodadesse ja jäätmejaamadesse üle Eesti.

*Probleemtooteregistri määrus RT I 2010, 42, 249.

 

Ostu vormistamine ja kauba eest tasumine

Kliendil on võimalus Tirestar veebilehel valida endale sobilik kaup ja lisada see ostukorvi. Tirestar veebilehel pakutavate rehvide ostmiseks on kaks võimalust:
1. Kliendil on võimalus osta endale sobilikud rehvid Tirestar veebilehel, sooritades ostetavate rehvide eest ettemaksu, et Tirestar saaks toimetada rehvid kliendile soovitud aadressile.
2. Klient võib valida endale sobilikud rehvid ja sooritada ost Tirestar kaupluses Mäealuse 10, Tallinn. 
Kauba eest saab tasuda kohapeal sularahas või maksekaardiga.Raha laekumisel meie kontole alustame viivitamatult kauba tarnimist klientidele. Kui arve tasumine või laekumine toimub puhkepäeval, siis tarneprotsess käivitub järgneval tööpäeval.

 

Kuidas tellida ja osta läbi Tirestar veebilehe?

Rehvide ostu sooritamine läbi Tirestar veebilehe on väga lihtne. Teil on võimalus lisaks sooduspakkumistele ja nädala top pakkumistele valida endale sobilik rehv otsingumootorisse rehvi mõõtusid (laius, kõrgus, diameeter) sisestades. Valikut saate laiendada ka sõiduki tüübi, aastaaja ja tootja järgi. 

 

Head lisaabimehed on kindlasti „kiirotsing", juhuks kui teate täpselt, mida vajate, „otsi rehvi auto järgi", kui tahate veenduda, milliste mõõtudega rehvid Teie autole peaks tehase andmete järgi paremini sobituma ja „kontrolli asendusrehvi sobivust", kui soovite valida oma autole mõne teise mõõduga rehve, kui on täna kasutuses. Valides rehvimõõdu ja vajutades „OTSI" nupule, siirdute edasi nimekirja, kus on ära toodud võimalikud valikud antud rehvimõõdu juures. Vajutades nimekirja reas „mudel" väljavalitud mudelile, saate lugeda lisainformatsiooni antud mudeli kohta. Kui olete valitud rehvimõõdu juures leidnud enda autole hinnaklassilt ja kvaliteedilt sobilikud rehvid, siis saate selle lisada ostukorvi - „LISA OSTUKORVI". Seejärel võite otsida ka teisi rehvimõõte, mis huvi pakuvad, teha valikuid ja lisada vajadusel ostukorvi. Kui rohkem valikuid pole, siis liikuge edasi vajutades „JÄTKA TELLIMIST" nuppu. Kinnituseks, et valitud said õiged rehvid õiges koguses kuvatakse Teie valik veelkord uuesti, jättes võimaluse kogust (koguseid) muuta kasutades nuppu „SOOVIN MUUTA OSTUKORVI SISU" ja kui olete veendunud tellimuse sisu õigsuses, siis liikuge edasi „JÄTKA TELLIMIST" nuppu vajutades. Järgmisel lehel palume täita tellija andmed, et teaksime kuhu kaup lähetada ja vajadusel Teiega ühendust võtta ning ühtlasi kinnitada, et olete tutvunud ostutingimustega. Kui kohustuslikud väljad on täidetud, siis vajutage nuppu „KINNITA TELLIJA ANDMED". Veelkord kuvatakse Teie valikud ja andmed ning nüüd saate tellimuse lõplikult kinnitada, vajutades nupul „KINNITA TELLIMUS".

 

Nüüd olete jõudnud makse sooritamise juurde, mis annab Teile järgmised valikud:

1. Teil on võimalus valida Teile sobilik internetipank (Swedbank, SEB, Nordea, Sampo) tellimuse eest tasumiseks.

2. Teil on võimalus tasuda oma tellimuse eest krediitkaardiga (Visa, MasterCard)

3. Teil on ka võimalus veel tellimus tühistada.

 

Valides krediitkaardiga tasumise võimaluse, jõuate Tirestar OÜ turvalisse maksekeskkonda, kust leiate eest eeltäidetud maksekorralduse tasumisele kuuluv summaga. Pärast krediitkaardi numbri, kehtivusaja lõpu, turvakoodi (3 numbriline kood krediitkaardi tagaküljel) ja krediitkaardi omaniku ees- ja perekonnanime sisestamist, autoriseerib Tirestar OÜ tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud näha ega muuta. 

 

Kui olete makse sooritanud, siis on väga oluline meeles pidada, et pöörduksite tagasi Tirestar veebilehele, kust ostu sooritasite (internetipangas nupud: „tagasi kaupluse teenustele", „tagasi kaupmehe juurde" vms.).

 

Tellimuse kinnituse kohta saate kohe ka automaatse kinnitusteatise varem kontaktandmetesse sisestatud meiliaadressile. Pärast makse sooritamist (raha laekumist Tirestar OÜ pangakontole) toimetame rehvid Teie määratud aadressile Tirestar volitatud kullerteenusega DPD 1-2 tööpäeva jooksul. Kui siiski tekib ostu sooritamisel küsimusi, siis palun pöörduge julgesti Tirestar klienditoe poole helistades numbril 681 3560.

 

Kauba saadavus/tarneaeg

Tirestar veebilehel kuvatud toodete tarneaeg on 1-2 tööpäeva pärast kliendi tellimuse põhjal esitatud arve tasumist (raha laekumist Tirestar OÜ pangakontole). Kui tellitud kaup pole pärast tellimuse esitamist saadaval või on ette näha viivitust tarneajas, võtame Teiega ühe tööpäeva jooksul ühendust.

 

Kauba kohaletoimetamine

Rehvid toimetatakse kliendi soovitud aadressile Tirestar OÜ volitatud kullerteenusega (DPD). Enamikesse piirkondadesse toimetab Tirestar OÜ logistikapartner kauba kohale saadetise väljasaatmisele järgneval päeval. Eripiirkondades, nagu saared ja kaugemad maapiirkonnad, võivad tarneajad olla pikemad, kuid mitte rohkem kui 2 tööpäeva.

 

Transpordikulud

Transpordikulu nelja (4) või enama rehvi tellimisel Eesti piires on 0 EURi. Kui tellimus on esitatud vähem kui neljale (4) rehvile, siis korvab saatmiskulud osaliselt tellija. Rehvide (1-3 rehvi) transpordil Eesti piires lisab Tirestar OÜ arvele saatmiskulu: 1.92 EURi ühe rehvi kohta.

 

Kauba tagastamine 

Kliendil on õigus Tirestar e-poest ostetud kaup tagastada ehk veebikeskkonna vahendusel sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul hetkest, mil kaup on kliendile tarnitud või üle antud. Kauba tagastamisel kannab klient tagastamisega seotud kulud kuni 9.6 EURi ulatuses, välja arvatud juhtudel, kui üleantud toode ei vastanud tellitule. Kui kliendi tellitud kaup ei vasta tellitule või e-poes eksponeeritule, vahetame kauba ringi õige toote vastu või võimaldame kliendil vahetada tellitud toote uue samaväärse toote vastu. 

NB! Kliendi poolt Tirestar OÜ-le tagastatud kaup peab olema kasutamata (rehvidega ei tohi olla sõidetud, samuti ei tohi rehvid olla velgedele paigaldatud ja demonteeritud).

 

Kauba garantii

Kliendi tellitud kaup on transpordil Tirestar laost kuni kliendile kättetoimetamiseni kaitstud Tirestar ja tema logistikapartneri vastutusel. Tirestar tagab rehvide asendamise või kauba maksumuse kompenseerimise mistahes juhtumil, mis puudutab saadetise kadumist või riknemist väljasaatmise momendist kuni kliendi poolt määratud aadressil kauba üleandmiseni.

 

Müügigarantii tingimused

 1. Kõikidele Tirestar OÜ poolt müüdud toodetele kehtib tootjatehase poolt antud garantii 2 aastat.
 2. Tirestar OÜ poolt vahendatav tootjatehase poolt antud garantii katab nii toote materjali kui ka tootmisest (tootmisprotsessist) tulenevad vead.
 3. Garantii alla ei kuulu alljärgnevad rehvide vigastused ja valest kasutamisest tingitud juhtumid:
  1. rehvid, milliseid on kasutatud üle mustri kulumispiiri
  2. rehvide vigastused, mis on tekkinud teeolude tõttu
  3. rehvide vigastused, mis on tekkinud õnnetusjuhtumite (avarii, tulekahju vms) tagajärjel
  4. vigastused, mis on tekkinud rehvide valest ekspluateerimisest (vale rehvirõhk, vale kokkujooks, balansseerimata rattad, rikkis amortisaatorid, auto ülekoormus, kettide kasutamine, naelutamine, võidusõit, off-road jms)
  5. remonditud ning taastatud rehvid
  6. ettekavatsetult rehvidele tekitatud vigastused
 4. Müügigarantii andja on Tirestar OÜ, aadressiga Mäealuse 10, Tallinn
 5. Garantii taotlemise aluseks on garantii taotleja poolt saadetud koopia ostuarvest koos vea kirjelduse ja taotleja kontaktandmetega Tirestar OÜ e-mailile: Tirestar@Tirestar.ee või faksile 6813562.
 6. Pärast garantiitaotluse esitamist võtame garantii taotlejaga ühendust 2-3 tööpäeva jooksul, et täpsustada toote transportimise korraldus Tirestar OÜ esindajani.
 7. Vealisele tootele tehakse põhjalik ekspertiis. Kui läbiviidud ekspertiis tõestab materjali- või tootmisvea, siis rehv parandatakse, asendatakse uuega või hüvitatakse rahaliselt. Tirestar OÜ vahendab kauba parandamist, vahetamist või kompenseerimist tootja ja kliendi vahel.
 8. Tirestar OÜ poolt vahendatud ekspertiisi tulemusega mittenõustumise korral suunatakse probleemne toode erapooletusse ekspertiisi. Kui erapooletu ekpertiisi tulemus ühtib Tirestar OÜ poolt vahendatud ekspertiisi tulemusega, siis katab ekspertiisi kulud garantii taotleja. Ekspertiisi aeg on sellisel juhul maksimaalselt 3 kuud.
 9. Garantiijuhtumi välistuse korral on Tirestar OÜ-l õigus esitada kliendile arve alljärgnevate kulude kohta:
  1. vealise toote saatekulud Tirestar OÜ-le ja tagasi garantii taotlejale
  2. erapooletu ekspertiisi kulud ning sellega seonduvad saatekulud
 10. Tirestar OÜ kohustub hüvitama müügigarantii ajal toote parandamise või asendamisega kaasnevad kulud.

 

Lisaks müügigarantiist tulenevatele õigustele on Tirestar OÜ klientidel ka teistest EV kehtivatest seadustest tulenevate õiguste kasutamise võimalus. Võlaõigusseadusest tulenevalt võtab Tirestar OÜ vastutuse puuduste eest, mis on tootel ilmnenud kahe aasta jooksul arvates toote üleandmisest kliendile.

 

Privaatsus

Tirestar OÜ veebilehelt ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Tirestar OÜ ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

 

Intellektuaalomandi õigused

Tirestar OÜ veebilehel kasutatavad kaubamärgid, tekstid, pildid, fotod, bannerid ja animatsioonid ning nende rakendused on kaitstud autoriõigustega ja teiste asjakohaste õigustega. Tirestar OÜ veebilehe sisu ei tohi kopeerida, levitada, muuta või teha kolmandatele isikutele kättesaadavaks. Tirestar OÜ veebilehel ei anta kolmandatele isikutele õigust kasutada meile või kolmandatele isikutele kuuluvat intellektuaalomandit.

TireStar OÜ - Mäealuse tn. 10, 12618 TallinnTelefon: 681 3560Telefon: 681 3560E-post: info@tirestar.ee