tirestar.ee
44 22 333
Ostukorv Ostukorv on tühi!

Transport ja tagastamine

Kauba saadavus/tarneaeg

Tirestar veebilehel kuvatud toodete tarneaeg on 1-2 tööpäeva pärast kliendi tellimuse põhjal esitatud arve tasumist (raha laekumist Tirestar OÜ pangakontole). Kui tellitud kaup pole pärast tellimuse esitamist saadaval või on ette näha viivitust tarneajas, võtame Teiega ühe tööpäeva jooksul ühendust.

 

Kauba kohaletoimetamine

Veljed toimetatakse kliendi soovitud aadressile Tirestar OÜ volitatud kullerteenusega (DPD). Enamikesse piirkondadesse toimetab Tirestar OÜ logistikapartner kauba kohale saadetise väljasaatmisele järgneval päeval. Eripiirkondades, nagu saared ja kaugemad maapiirkonnad, võivad tarneajad olla pikemad, kuid mitte rohkem kui 2 tööpäeva.

 

Transpordikulud

Ühe (1) velje transport Eesti piires maksab 1,9 EUR. Nelja (4) velje transport Eesti piires maksab 7,6 EUR.

 

Kauba tagastamine 

Kliendil on õigus Tirestar e-poest ostetud kaup tagastada ehk veebikeskkonna vahendusel sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul hetkest, mil kaup on kliendile tarnitud või üle antud. Kauba tagastamisel kannab klient tagastamisega seotud kulud kuni 9.6 EURi ulatuses, välja arvatud juhtudel, kui üleantud toode ei vastanud tellitule. Kui kliendi tellitud kaup ei vasta tellitule või e-poes eksponeeritule, vahetame kauba ringi õige toote vastu või võimaldame kliendil vahetada tellitud toote uue samaväärse toote vastu. 

NB! Kliendi poolt Tirestar OÜ-le tagastatud kaup peab olema kasutamata.

Rehvid24 / Tirestar OÜ - Mäealuse tn. 10, 12618 TallinnTelefon: 44 22 333Telefon: 44 22 333E-post: info@tirestar.ee